skip to Main Content

Druhý bodovací turnaj v dorostu se odehrál ve sportovní hale v Chrudimi. Holické naděje odjeli v počtu 5 a jeden trenér. Pro někoho to byla premiéra, někdo si to vyzkoušel poprvé.

Největší holická naděje na úspěch byl Michal Puchmeltr, což se také potvrdilo. Postoupil ze skupiny a ve finálovém pavouku vyřadil nasazenou jedničku Joneše P.(Josefov), ale v semifinále nestačil na Wágner M. (H. Městec). Nakonec bronzová medaile a celková spokojenost.

Další borci z Holic, kteří nepostoupili ze skupiny a následně hráli útěchu byl Lukáš Hendrych a Martin  Rufr. V tréninku to není tak hrozné, ale v zápase to je horší. Chybí vyhranost a vetší píle.

Jediná slečna, která s námi absolvovala tento turnaj byla Kačka Dobrovolská. Ve skupině překvapivě porazila nasazenou pětku turnaje Kuhajdíkovou (Josefov), ale skupina se tak zamotala, že ani dvě výhry a jedna prohra nestačilo na postup. Takže útěcha, ale ani tam není slabých soupeřů. Je to její druhý turnaj, má šanci se zlepšovat, ale hlavně chuť trénovat.

Jako pátý člen naší výpravy byl osmiletý Šimon Koubek, který zatím nasává atmosféru turnajů 😊

Závěr: čím více se bude trénovat, tím budou lepší výsledky a spokojenost bude na všech stránkách.

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top